Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiyenin tüm bölge ve şehirlerine nakliye ve ambar hizmetleri sunmaktayız. Adresten adrese teslimat seçeneklerimiz ve taban fiyat uygulamamızla birlikte nakliye sektöründe her zaman ilk tercih edilen olmaktayız.

Nakliye ve ambar sektöründe her zaman ilk tercih edilen olmaktayız. Lider konıumda olmamızı müşterilerimizin ilk tercihi olarak bizleri görüp, bizleri tercih etmeleridir. İlk tercih neden Gebze nakliyat ? Lider konumda olmak her firmanın istediği bir konumdur. Fakat kolaylıkla elde edilemeyen bir nokta olmaktadır. Herşeyden önce çalışmalar ve proje ekipleri uzman kadronuz da bulunması gerekmektedir. Bizler müşterilerimize her zaman en iyisi sunduğumuz ve sunmaya devam ettiğimiz için bu konumda yer olmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklardan bazıları şunlardır ; Araç takip sistemlerimiz, yük kontrol sistemlerimiz, adresten adrese teslimat, uzman sertifikalı kadromuz, tam donanımlı araç sistemlerimiz ve tam zamanlı çalışan öz kadromuz ile nakliye desteği sağlamaktayız. Bu ayrıcalıkları müşterilerimize tüm gün sağlamaktayız. Tam donanımlı araç sistemlerimiz ile Doğu' nun zorlu hava şartlarından etkilenmeden yaz kış hiçbir aksaklık yaşanmadan nakliyelerinizi sigorta güvencesiyle gerçekleştirmekteyiz. Normal zamanlı araçlarımız ve acil zamanlı araçlarımız ile yüklerinize kaliteli hizmet sağlamaktayız. Acil yüklerinizi acil zamanlı araçlarımız ile destek sağlamaktayız. Normal zamanlı araçlarımızla ise günlük planlı yüklerinizin nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimize her zaman beklenen hizmeti sunmaktayız. İhtiyacınız olduğunda 7/24 aktif olan çağrı merkezlerimize ulaşabilir, nakliye destek hizmeti alabilirsiniz.